Anlaşmalı Kurumlar

Sakarya Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları ile yapılan anlaşmaya göre odamıza kayıtlı üyeler ve birinci dereceden yakınlarının her bir seviye dil kursu kayıtlarında %40 indirim uygulanacaktır.

Dünya Göz’ün anlaşma kısmına diş hekimleri odası üyelerine ve birinci dereceden yakınlarına %25 indirim uygulanmaktadır.

Cabir Deluxe Otel’de avantajlı konaklama fırsatları.

English Time Sakarya Dil Okuluve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yapmış olduğumuz anlaşmaya göre üyelerimizin ve 1. derece yakınları %35 indirimli hizmet alabilmektedir.

TEOL Dil Okulları Sakarya ile yapmış olduğumuz anlaşmaya göre üyelerimizin ve 1. derece yakınları %15 indirimli hizmet alabilmektedir.

Alesta Kürek Sakarya ile yapmış olduğumuz anlaşmaya göre üyelerimizin ve 1. derece yakınları %15 indirimli hizmet alabilmektedir.

Özel Beyhekim Hastanesi ile yapmış olduğumuz anlaşmaya göre üyelerimizin ve 1. derece yakınları Ameliyat, muayene, doğum ve sünnet operasyonlarında gecerli % 15 indirim sağlanacaktır.

Sakarya Kürek Kano Spor Kulübü ile yapmış olduğumuz anlaşmaya göre üyelerimiz ve 1. derece yakınlarına % 15 indirim sağlanacaktır.